Absolutny hit 2017!!!

Karty do gry piłkarskiej zawierające na awersach kart fragmenty z „Encyklopedii Ekstraklasy 1927/2014 - bilans 80 sezonów”. Prezentacja 20 najlepszych klubów oraz 8 klubów z rozgrywek ligowych sezonu 2016/2017. Jest również tabela wszech czasów, wykaz najdłuższych serii, tabela strzelców klubu „100”, medaliście ekstraklasy.

Do wspólnej gry zapraszają dwaj uzdolnieni młodzi adepci piłki nożnej z klubu Korony Kielce: Oliwier Piątkowski (bramkarz) i Damian Wawszczyk (napastnik)

Gra nie ma przedziału wiekowego i mogą w nią grać wszyscy sympatycy piłki nożnej. Jest to pierwsza tego typu gra w Polsce i w Europie.

Mecz trwa około 5-8 minut. Jest gospodarz i gość, pierwsza i druga połowa, rzuty karne i wolne. Wyniki jak w prawdziwym meczu piłkarskim. Plusem tej gry jest fakt, że jest to gra dla 2 osób a gdy jest ich więcej to można rozegrać turniej, który w dowolnym miejscu można przerwać i dokończyć w innym terminie.

Nauka gry trwa mniej więcej tyle co mecz, trochę trzeba pograć aby wygrać. A grać można dosłownie wszędzie: w domu, w pociągu, w autokarze, na ławce, na trawie, na stadionie w oczekiwaniu na prawdziwy mecz, na plaży itp.

Doskonała gra na rodzinne jesienno-zimowe wieczory, jako odpoczynek od internetu i oderwanie młodszych zwolenników gier, w których dominuje zabijanie wszystkiego co staje na drodze. Gra ćwiczy pamięć, uczy logicznego myślenia u dzieci i młodzieży.


 

Do kupienia zapraszamy na allegro:

 

http://allegro.pl/karty-do-gry-pilka-nozna-soccer-football-cards-i7385565126.html